Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

HR sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nowa rekrutacja do nowych oddziałów w Polsce, do obsadzenia jest kilka wakatów.

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku ogólnopolskim, rozpoczyna rekrutację na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta- praca z klientem oraz z podstawową dokumentacją firmową.

Kim jesteśmy?

Firma działająca w ramach wspólnoty organizacji w całej Polsce, zajmująca się stałą i profesjonalną obsługą klientów zewnętrznych.

Nastawieni na rozwój, efektywne szkolenia i pogłębianie wiedzy z zakresu coachingu, rozwoju personalnego/PR, kreujemy drogę Partnera Biznesowego tak, aby końcowy stopień=SUKCES.

Szukamy osoby, która wprowadzi świeże spojrzenie na wizerunek kontrahenta oraz poprowadzi Jego projekt tak, abyśmy pod koniec dnia mogli powiedzieć MY=SUKCES.

Wymagania:

  • dyspozycyjność na pełny etat
  • chęć nauki i rozwoju osobistego
  • świeże spojrzeniu
  • ukierunkowanie na rozwój firmy
  • otwartość i chęć podejmowania wyzwań
  • znajomość Pakietu Office
  • mile widziana znajomość języka obcego

Oferujemy:

  • współpracę w młodym, zgranym zespole
  • udział w szkoleniach ogólnopolskich
  • wsparcie kadry zarządzającej na każdym z etapów
  • rozwój personalny
  • codzienne poszerzanie swoich umiejętności
  • benefity: pakiet Multisport, LuxMed
  • wysokie wynagrodzenie (2tys-4tys)
  • po okresie próbnym umowa o pracę

Przyszłe obowiązki:

  • kreowanie ścieżki marketingowej kontrahentów
  • prowadzenie PR partnerów biznesowych
  • systematyczny nadzór nad dokumentacją firmy
  • udział w codziennych szkoleniach
  • na późniejszym etapie: przeprowadzanie szkoleń
  • stały kontakt z partnerami biznesowymi firmy
  • raportowanie działań Projektu
  • praca indywidualna, a później zespołowa
  • support procesów rekrutacyjnych firmy

Firma zapewnia szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe umożliwiające samorealizację zawodową oraz osiągniecie celów.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

HR sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta