Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

CEDO Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie , dolnośląskie

Grupa CeDo to zatrudniająca ok. 2000 pracowników w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 20 lat obecna na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.
W Kątach Wrocławskich w nowoczesnych, stale rozwijających się fabrykach, produkujemy szeroki asortyment jednorazowych produktów dla gospodarstwa domowego (m.in.: różnego typu worki na odpady, folie spożywcze i aluminiowe). Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży w całej Europie, a nasze produkty sprzedajemy pod marką własną PACLAN www.paclan.pl jaki i pod markami prywatnymi klientów na rynku polskim i całej Europy.

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Oferujemy:

  • płatną praktykę/staż w dziale obsługi klienta w okresie od czerwca do września 2016;
  • program wdrożenia oraz wprowadzenia do obowiązków (rozpatrujemy osoby bez doświadczenia);
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole;
  • przekazanie listu referencyjnego dla zainteresowanych osób.

Główne zadania:

  • prowadzenie kontaktu telefonicznego i mailowego z klientami polskimi i zagranicznymi (w języku angielskim) w celu przyjmowania i przekazywania do realizacji zamówień;
  • koordynowanie procesu reklamacji w ramach obowiązujących procedur;
  • współpraca z innymi działami wewnątrz Grupy Cedo, w tym głównie z Działem Planowania Produkcji, Logistyki i Sprzedaży
  • sporządzanie dokumentów sprzedaży oraz sprawozdań;
  • kompletowanie i archiwizowanie dokumentów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • odnajdowania się w: dynamicznych zadaniach, poszukiwaniu informacji, komunikowaniu się z osobami na różnych szczeblach organizacji;
  • bardzo dobrej organizacja pracy własnej;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.