specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży e-commerce poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 37828
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  •  profesjonalna obsługa klienta niemieckojęzycznego (prowadzona różnymi kanałami komunikacji) z  zachowaniem  wysokich standardów firmy
  •  prowadzenie kompleksowej korespondencji z klientami niemieckojęzycznymi
  •  weryfikacja zgłoszeń napływających do działu obsługi klienta
  •  udzielanie wsparcia merytorycznego innym pracownikom organizacji

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym (poranny i popołudniowy)
  • wysoka kultura osobista
  • wiedza i doświadczenie z zakresu obsługi klienta (min. 6 miesięcy)
  • wysoko rozwinięte cechy interpersonalne takie jak komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej (systematyczność, elastyczność)
  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kompleksowy pakiet szkoleń wdrożeniowych i doskonalących
  • możliwość rozwoju w wielooddziałowej strukturze firmy
  • praca w międzynarodowym środowisku w firmie o bogatej tradycji
  • praca w dynamicznym środowisku
  • atrakcyjny pakiet benefitów po okresie próbnym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)