Młodszy Specjalista ds. obsługi faktur

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Umowa o pracę na czas określony w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na pełny etat z możliwością rozpoczęcia pracy już 15.04
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3900 zł brutto
  • Premie kwartalne w wysokości do 15% wynagrodzenia zasadniczego
  • Pakiet socjalny (MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z księgowością/ fakturami
  • Znajomość obsługi komputera, aplikacji przeglądarkowych oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel) - warunek konieczny
  • Mile widziana podstawowa znajomość przepisów podatkowych ( VAT, Split Payment)
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie
  • Komunikatywność, samodzielność i duża dbałość o szczegóły

Zadania:

  • Rejestracja faktur i załączników do nich w systemie elektronicznego obiegu faktur
  • Kontrola poprawności faktur po kątem formalno-podatkowym
  • Akceptacja faktur do zapłaty
  • Zamykanie procesów księgowych w systemach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials