Młodszy Specjalista ds. Metrologii

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska pracy:

• nadzór nad dokumentacją aparatury kontrolno-pomiarowej (tworzenie i archiwizacja dokumentacji),

• nadzór i opracowanie procedur związanych z walidacją i kalibracją urządzeń kontrolno-pomiarowych,

• nadzorowanie harmonogramów pomiarowych urządzeń kontrolno-pomiarowych występujących w urządzeniach produkcyjnych i instalacjach,

• wykonywanie kalibracji i wzorcowań urządzeń pomiarowych zainstalowanych w urządzeniach i instalacjach produkcyjnych i technicznych,

• nadzór nad właściwym funkcjonowaniem urządzeń kontrolno-pomiarowych w zakładzie.

Czego oczekujemy od kandydatów?

• wykształcenie przynajmniej średnie techniczne (preferowany kierunek elektronika, elektryka, automatyka),

• roczne doświadczenie w pracy w w/w zawodach,

• umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym,

• znajomość obsługi urządzeń (multimetr, rejestrator itp.) służących do wykonywania pomiarów wielkości elektrycznych i fizycznych typu wilgotność, temperatura, ciśnienie,

• praktyczną znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem wielkości fizycznych,

• swobodne posługiwanie się pakietem Office,

• dokładność i obiektywizm, dobrą organizację czasu pracy,

• uprawnienia SEP do 1kV,

• prawo jazdy kat. B

Co oferujemy w ramach zatrudnienia:

• pracę na pełen etat w ramach umowy o pracę,

• szansę na współpracę z zespołem wysokiej klasy specjalistów,

• dostęp do atrakcyjnego pakietu świadczeń pozapłacowych,

• pracę w przyjaznym środowisku w firmie o ugruntowanej renomie.

Hasco-Lek S.A.-Przedsiębiorstwo Produkcji Farnaceutycznej