Młodszy specjalista ds. marketingu

FD Tech

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma działająca w branży inteligentnych domów szuka osoby na stanowisko młodszego specjalisty ds. marketingu, która wspomoże dział marketingu w bieżących działania związanych z promocją marki w Internecie oraz podczas organizacji wydarzeń branżowych.

Do Twoich zadań należało będzie m.in.:
- opieka nad stronami www firmy,
- wykonywanie materiałów graficznych (prezentacji, e-booków, szablonów, projektów, reklam),
- koordynowanie i organizacja eventów,
- tworzenie tekstów na potrzeby działu marketingu (artykuły na bloga, teksty reklamowe itp.)
- prowadzenie kampanii newsletterowych,
- zarządzanie mediami społecznościowymi,
- monitoring marki w Internecie,

Co oferujemy w zamian:
- możliwość rozwoju w dziedzinie marketingu internetowego,
- elastyczne godziny pracy,
- atrakcyjną lokalizację,
- otwartą atmosferę pracy,
- udział w tworzeniu od podstaw nowej strony internetowej.

Wymagania

- zmysł estetyczny,
- podstawowa znajomość zaawansowanych programów graficznych,
- podstawowa wiedza o funkcjonowaniu stron internetowych,
- umiejętność koordynowania pracy ludzi, np. przy organizowaniu eventów,
- znajomość funkcjonowania mediów społecznościowych,
- umiejętność pisania (logiczne budowanie zdań, stylistyka, bogate słownictwo),
- język angielski na poziomie pozwalającym zrozumieć czytany tekst,
- zaangażowanie w powierzone zadania,
- mile widziane doświadczenie w marketingu internetowym.

Prezentacja firmy

Firma FDtech Inteligentne budynki zajmuje się projektowaniem, programowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media