Młodszy Specjalista ds. marketingu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, 02-819, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
- Pomoc w pracach operacyjnych zespołu ofertowego;
- Współtworzenie komunikacji do bazy klientów;
- Bieżący monitoring konkurencji;
- Udział w projektach wdrażania nowych ofert;
- Inicjowanie nowych sposobów komunikacji do klientów biznesowych, segmentu SOHO
- Bieżące raportowanie i przygotowywanie prezentacji.

Wymagania

Wymagania:
- Mile wdziane doświadczenie w marketingu cyfrowym;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
- Wykształcenie wyższe;
- Dobra znajomość MS Excel i Power Point;
- Zaangażowanie, otwartość na nowe pomysły;
- Mile widziana znajomość branży telekomunikacyjnej.

Oferta:
- Praca w jednej z największych firm telekomunikacyjnych;
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media