Młodszy specjalista ds. Marketingu

Fitness Platinium

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Fitness Platinium to największa w Małopolsce sieć siłowni i klubów fitness. Posiadamy 10 lat bogatego doświadczenia, dziesięć placówek w Krakowie, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i wielu zadowolonych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko:

Młodszego specjalisty ds. Marketingu

Twoje zadania:

  • przygotowywanie tekstów pod różne kanały komunikacji (media społecznościowe, strona internetowa, drukowane materiały graficzne do klubów fitness)
  • zarządzanie stroną internetową marki
  • zarządzanie profilem sieci na Facebooku oraz na Instagramie
  • współpraca z grafikiem – zlecanie materiałów do przygotowania
  • współpraca z Managerami klubów fitness w zakresie działań marketingowych
  • wsparcie działu w realizacji bieżących projektów marketingowych
  • wsparcie działu w zadaniach organizacyjno-administracyjnych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki: dziennikarstwo, polonistyka, marketing lub pokrewne)
  • doskonała znajomość zasad pisowni języka polskiego
  • umiejętności copywriterskie
  • znajomość specyfiki treści internetowych
  • znajomość zasad funkcjonowania mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube)
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, w tym Word i Excel min. średnio zaawansowany)
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • obowiązkowość, rzetelność, dokładność, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista i poczucie humoru
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zainteresowania związane ze sportem, fitnessem lub dietetyką będą dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • kreatywną pracę przy ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole, opartą na wzajemnej współpracy
  • możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze marketingu
  • niezbędne narzędzia do pracy, tj. komputer, telefon
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • karnet do klubów Fitness Platinium w Krakowie
  • opieka medyczna LuxMed

Jeżeli interesujesz się marketingiem, lubisz i potrafisz pisać, masz zapał i chęć do pracy – zgłoś się do nas!

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Internet / e-commerce