Opis stanowiska pracy

Stiegelmeyer Sp. z o.o. – czołowy producent mebli medycznych poszukuje osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Spółki w relacjach z klientem
  • Analiza potrzeb rynku medycznego
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych
  • Prowadzenie komunikacji marketingowej
  • Organizacja podróży i spotkań służbowych, wystaw marketingowych i targowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ukończenie kierunku: marketing)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi wykorzystywanych w marketingu
  • Umiejętność wyszukiwania i analizowania badań oraz danych na temat rynku i konsumenta
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Kreatywność, aktywność, dynamizm

Prosimy o dopisanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 853.

Prezentacja firmy

Wszędzie tam, gdzie potrzebne są specjalistyczne meble albo sprzęt medyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Analityka