Młodszy specjalista ds marketingu

Multi Brand Group

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

- tworzenie i realizacja strategii SEO
- rozbudowa i zarządzanie zapleczem
- pozyskiwanie wartościowych odnośników do stron klientów
- tworzenie raportów
- copywriting
- prowadzenie profilu na Facebooku i innych serwisach społecznościowych
- przygotowanie i publikacja grafik i innych treści zgodnie ze specyfiką platformy społecznościowej
- analizowanie wyników i optymalizacja sklepu

Oferujemy:
- Przyjazną atmosferę - praca w małym i dynamicznym zespole,
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twego doświadczenia i umiejętności praktycznych
- Premie za osiągane wyniki
- Szkolenia i dostęp do najnowszej wiedzy
- Dużą samodzielność działania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i kilku zdań, które przekonają nas, że to właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Wymagania

- Umiejętność tworzenia prostych grafik
- Umiejętności redagowania tekstów reklamowych, postów i artykułów poprawną polszczyzną tzw. „lekkie pióro”
- Pasja do marketingu internetowego
- Inicjatywa, kreatywność, zmysł estetyczny i samodzielność w działaniu
- Umiejętności pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku projektów jednocześnie
- Umiejętność otwartej i rzetelnej komunikacji,
- Chęć ciągłego rozwoju

Prezentacja firmy

Jesteśmy szybko rozwijającym się ecommerce.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce