Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Monument Fund

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kluczowe obowiązki:

  • wsparcie przy zarządzaniu kampaniami online (głównie Google Adwords)
  • pozycjonowanie stron www firmy oraz inne działania związane z SEO
  • aktualizacje stron internetowych firmy
  • pomoc przy tworzenieniu i aktualizacji landing page'y
  • inne działania marketingowe związane z szeroko pojętym marketingiem online

Wymagania

• min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

• znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego - narzędzi oraz mierzalnych wskaźników skuteczności

• umiejętność analizy danych - dobra znajomość Google Analytic i innych narzędzi analitycznych

• praktyczna znajomość i umiejętność zarządzania stronami www opartymi na Wordpress, w tym tworzenie i zarządzanie landing page'ami

• swoboda w komunikacji i umiejętność pracy w zespole

• samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

• nastawienie na osiąganie celów i efektywność działania

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w pracy przy ciekawych projektach marketingowych

• wynagrodzenie, które będzie odzwierciedleniem Twojego zaangażowania oraz rozwijających się kompetencji

• atmosferę pracy i program adaptacji, dzięki którym już w pierwszych dniach pracy poczujesz się jakbyś był/a z nami od zawsze

• pracę w zespole młodych i ambitnych osób nastawionych na nieustanny rozwój i osiąganie założonych celów

• pracę, w której świętujemy nie tylko sukcesy biznesowe, ale ważne wydarzenia w życiu naszych pracowników

• pracę w Centrum Krakowa, skąd blisko na dobry obiad czy popołudniowy spacer.

Prezentacja firmy

Monument Fund to firma w branży finansowej, którą tworzą ludzie z pasją.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca Inne