Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Work-Point

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy pracowników na
stanowisko:

rodzaj pracy: praca tymczasowa od kwietnia 2016 do 30.11.2016; praca w pełnym
wymiarze czasu pracy; umowa o pracę tymczasową

miejsce pracy: GLIWICE - nr ref. GL-AZW-022016

liczba etatów: 1
z możliwością przejęcia przez Pracodawcę.

Zakres obowiązków:

- redagowanie, publikowanie i rozwijanie treści w serwisach
internetowych lub intranetowych Spółek z grupy kapitałowej z
uwzględnieniem zasad użyteczności i pozycjonowania
- tworzenie formularzy internetowych i druków pdf,
- udział w projektach i zadaniach rozwojowych realizowanych przez Spółkę,
- dbanie o użyteczność intranetu i aplikacji dla pracowników (tzw. User
Experience), w tym przeprowadzanie badań użyteczności intranetu,
- analityka internetowa, w tym tworzenie raportów o ruchu w internecie,
zarówno jakościowych, jak ilościowych,
- analiza danych oraz rekomendacja i optymalizacja serwisu oraz przeprowadzanie badań użyteczności,
- współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

Oferujemy:
- pracę w dużej korporacyjnej firmie,
- udział w szkoleniach,
- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
- pewne wynagrodzenie.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo
do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o
przesłanie aplikacji (CV) z podaniem nr referencyjnego GL-AZW-022016.
Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 5365

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane: kierunki : marketing, e-commerce,
IT, nauki społeczne),
- praktyczna znajomość HTML i systemów do zarządzania treścią portali
internetowych (CMS),
- umiejętność pisania krótkich i zwięzłych tekstów na potrzeby intranetu,
- biegła obsługa komputera, w tym programów MS Office,
- znajomość programów graficznych (GIMP, Photoshop) będzie dodatkowym atutem,
- praktyczna znajomość zagadnienia użyteczności oraz pozycjonowania
serwisów internetowych,
- umiejętność myślenia analitycznego i logicznego,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- zdolność szybkiego uczenia się,
- skuteczność w realizowaniu projektów i zadań pod presją czasu,
- kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu,
- zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
- wysoka kultura osobista,

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
od kwietnia 2016r. do 30.11.2016 z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy