Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego (start-up e-commerce)

sklepstolarza.pl s.c.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Stworzyliśmy sklepstolarza.pl z myślą o zapewnieniu użytkownikowi przyjaznego sklepu internetowego z akcesoriami meblowymi i towarami związanymi z szeroko rozumianym meblarstwem. Nasza kadra to osoby z dużym doświadczeniem zarówno biznesowym jak i technicznym. Współpraca z największymi korporacjami, a także realizacja zadań rozwojowych w innowacyjnych start-upach, pozwoliła nam wejść do świata e-commerce z unikalnym zapleczem w postaci komercyjno-technicznego know-how’u - dokładnie tak jak Jobs z Woźniakiem :-). Dziś chcielibyśmy postawić kolejny ważny krok w rozwoju naszego start-up’u i namawiamy Ciebie, abyś to Ty dołączył/a do naszego zespołu jako:

Poszukujemy:

- Osoby aktywnej, błyskotliwej, otwartej, chcącej zdobyć wiedzę oraz osiągnąć z nami pierwsze sukcesy zawodowe

- Mile widziany Student/studentka

Czy posiadasz poniższe umiejętności?

- Nienaganny styl w pisaniu tekstów w języku polskim oraz swobodę w pisaniu na każdy temat, zwłaszcza tekstów reklamowych i promocyjnych

- Dociekliwość w wyszukiwaniu informacji w Internecie, połączona ze sprytem i samodzielnością

- Umiejętność prowadzenia bloga i profilu firmowego w mediach społecznościowych

- Podstawowa znajomość trendów rynku e-commerce oraz social media

- Obsługa komputera i pakietu biurowego oraz obsługa programów graficznych GIMP i Inkscape

-Mile widziane doświadczenie lub zainteresowanie tematyką marketingu internetowego/SEO/SEM

Oferujemy:

- Wiedzę, dużo wiedzy

- Niezbędny sprzęt komputerowy

- 3 miesięczny, bezpłatny staż w siedzibie naszej firmy w Dywitach (dogodny dojazd MPK z centrum miasta trwający 20 minut)

- Zwrot kosztów dojazdu autobusem do siedziby firmy

- Możliwość podjęcia stałej współpracy po zakończeniu praktyk

Prezentacja firmy

Stworzyliśmy sklepstolarza.pl z myślą o zapewnieniu użytkownikowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta