Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z ambitnymi planami ekspansji, organizacja aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Logistyki na kontrakt czasowy (12 miesięcy). Najlepszy kandydat odpowiedzialny będzie za koordynację dostaw operacyjnego sprzętu medycznego wykorzystywanego w lecznictwie zamkniętym.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa organizacja działająca w branży medycznej, która jako lider w swoim obszarze terapeutycznym dostarcza na rynek najwyższej jakości urządzenia medyczne oraz sprzęt diagnostyczny. Firma konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy poprzez poszerzanie oferty produktowej.

Opis stanowiska

  • Planowanie z działem sprzedaży dostaw sprzętu medycznego do szpitali na terenie Polski
  • Procesowanie zamówień w SAP oraz wewnętrznej aplikacji webowej
  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz zewnętrznym magazynem
  • Stała współpraca z oddziałami firmy za granicą
  • Wsparcie zespołu w realizacji zadań

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum rok doświadczenia zdobytego w międzynarodowej organizacji na stanowisku związanym z logistyką(obsługa klienta, order management)
  • Znajomość systemu SAP oraz programu Excel
  • Kreatywne podejście do realizacji powierzonych zadań
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i reagowania na zmiany
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas określony 12 miesięcy
  • Elastyczne godziny pracy (7:00-9:00 - 15:00-17:00)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w innowacyjnej firmie z branży medycznej
  • Praca w firmie, która swoje wartości opiera na uczciwości i szczerej trosce o pacjenta
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page