młodszy specjalista ds. logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej mieszczącej się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku

Nr ref.: 38951
Praca stała
Lokalizacja: Mielec

Zakres obowiązków:
  • dokonywanie zakupów dla działu produkcji
  • organizowanie transportu krajowego i zagranicznego
  • kontrola zasobów magazynowych
  • zapewnienie zgodności harmonogramów dostaw z wymaganiami produkcyjnymi
  • pomoc w przeprowadzaniu inwentaryzacji

Oczekiwania:
  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową i działem zakupowym mile widziane
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość arkusza kalkulacyjnego, baz danych, programu MS Outlook oraz umiejętność edytowania tekstu
  • umiejętności analityczne i komunikacyjne

Oferta:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • dodatkowy system premiowy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)