Młodszy Specjalista ds. Logistyki

HR Advisory Talenthouse

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • organizowanie przewozów w skali międzynarodowej oraz na terenie Polski (organizacja transportu lotniczego, morskiego i lądowego),
  • stały kontakt z dostawcami (w języku angielskim!),
  • organizacja odbiorów,
  • współpraca z przewoźnikami (DHL, TNT i innymi),
  • wprowadzanie danych do odpowiedniej aplikacji informatycznej oraz generowanie raportów z działań,
  • utrzymywanie zapasów sprzętu na żądanym poziomie,
  • optymalizacja procesu dostaw.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie: specjalizacja – logistyka lub inne,
  • doświadczenie w Dziale Logistyki – mile widziane,
  • znajomość międzynarodowych reguł handlu nazywanych Incoterms (International commercial terms),
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • biegła Znajomość Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dynamizm, samodzielność, operatywność, inicjatywa,
  • skuteczność działania pod presją czasu.

Prezentacja firmy

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne