Młodszy Specjalista ds. Logistyki

7R Solution Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

· Przygotowanie analiz i zestawień w zakresie logistyki magazynowej centrów logistycznych firmy (5 oddziałów)

· Praca w oparciu o dane z systemów WMS takich jak Qguar, ExpertWMS

· Mapowanie procesów logistycznych, szukanie optymalizacji w łańcuchu dostaw

· Współtworzenie narzędzi kalkulacyjnych w oparciu o programy z grupy Office

· Uczestniczenie w grupach projektowych związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań i narzędzi

· Praca przy projektach związanych z pozyskaniem i uruchomieniem obsługi nowego klienta

· Kontrolowanie terminowości realizacji projektów spółki w zakresie logistyki

· Pomoc w prawidłowym przepływie i archiwizacji dokumentów w centrali spółki

· Uczestniczenie w spotkaniach z dostawcami i klientami firmy

· Uczestnictwo w audytach jakościowych w oddziałach firmy

Oczekiwania:

· Wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub/i produkcji,

· Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki,

· Znajomość narzędzi Lean oraz trendów rynku logistycznego,

· Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

· Biegła umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

· Prawo jazdy kat. B,

· Zdolności organizacyjne

· Umiejętności komunikacyjne

· Umiejętność współpracy w zespole

Oferta:

 · umowę o pracę,

· interesującą pracę w firmie o ustabilizowanej sytuacji rynkowej,

· bezpośrednią współpracę z Dyrektorem Operacyjnym firmy,

· samodzielność, możliwość realizacji własnych pomysłów,

· różnorodność zadań i projektów,

· wyjazdy służbowe,

Prezentacja firmy

7R Solution Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie log... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 774PLN - 3 494PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca dla studenta, Praca Inżynieria