Młodszy Specjalista ds. Logistyki

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 0021014
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • organizacja transportów i dystrybucji towarów,
  • stały kontakt z dostawcami,
  • współpraca z firmami spedycyjnymi/poszerzanie bazy danych prewoźników,
  • bezpośredni nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo-transportowej, kontrola dokumentów wysyłkowych,
  • ścisła współprava z magazynem oraz działem sprzedaży, terminowe kompletowanie i przekazywanie wszystkich dokumentów sprzedaży.

Oczekiwania:

  • doskonała organizacja pracy,
  • samodzielność i kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość pakietu Office
  • znajomość SAP Business One będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferta:

• wynagrodzenie miesięczne 4200 zł brutto,
• umowa o pracę na zastępstwo (12 miesięcy),
• godziny pracy 8.00-16.00,
• dofinansowanie do karty Multisport oraz dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
• możliwość zdobycia dodatkowych nagród i premii uznaniowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.