Młodszy specjalista ds. logistyki

Dekra Praca Sp. z o.o.

30-466 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta, Firmy z branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków/Modlniczka

Zakres obowiązków:
• Pomoc w zarządzaniu i utrzymywaniu systemu WMS (Warehouse Management System) – w tym zakładanie kont, nadawanie praw dostępu, rejestracja i rozwiązywanie zgłaszanych problemów
• Konfiguracja i mapowanie procesów magazynowych w systemie WMS
• Tworzenie dokumentacji dotyczącej WMS i procesów logistycznych
• Sporządzanie raportów i zestawień w oparciu o dane z WMS
• Obsługa baz danych (SQL, Access)
• Przygotowywanie prostych raportów z baz danych (SQL, Access)
• Przygotowywanie instrukcji stanowiskowych
• Szkolenie pracowników z zakresu funkcjonalności WMS
• Uczestniczenie we wdrożeniach systemów logistycznych
• Rozwój systemu WMS, udział w testach
• Współpraca z dostawcami oprogramowania i sprzętu IT dla magazynu
• Wsparcie codziennego funkcjonowania działu logistyki oraz współpraca w realizowaniu projektów logistycznych
Wymagania:
• 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie pracy z systemami WMS/TMS/CRM lub podobnymi
• Wykształcenie wyższe kierunkowe informatyczne lub logistyczne (preferowane)
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
• Podstawowa znajomość systemów WMS
• Podstawowa znajomość procesów logistycznych
• Znajomość baz danych (SQL, Access)
• Znajomość budowy i zasad działania kodów kreskowych (GS1) będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu
• Wysoki poziom zdolności analitycznego myślenia
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• Kreatywność, poczucie obowiązku za powierzone zadania, umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość języka angielskiego- poziom min. B1/B2
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność

Nasz Klient oferuje:
• interesującą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• perspektywę rozwoju
• stabilne warunki zatrudnienia
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka