Młodszy Specjalista ds. Logistyki i Planowania Produkcji

Samwha Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Samwha Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne

Zakres obowiązków

•Koordynowanie pracy pracowników liniowych oraz magazynowych,

•Organizowanie transportu,

•Realizacja planów produkcyjnych,

•Kontrola przepływu materiałów w systemie LG,

•Kontrola stanów magazynowych w systemie SAP i PU-SCS,

•Przeprowadzanie inwentaryzacji i audytów,

•Sporządzanie raportów dotyczących produkcji i magazynu,

•Nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych:

-przygotowanie zamówień i wysyłek,

-kontrola stanów magazynowych,

-prowadzenie dokumentacji,

-sprawdzanie zgodności przyjmowanych towarów z dokumentami przewozowymi,

-zapewnianie ciągłości dostaw.

Oczekujemy:

• komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

• biegłej znajomości programu MS Excel,

• kreatywności w działaniu,

• sumienności i zaangażowania,

• wyksztalcenia wyższego licencjackiego (także w trakcie studiów).

Oferujemy:

• pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie,

• zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,

• szkolenia min. z obsługi systemu SAP,

• stałą formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym),

• atrakcyjny pakiet socjalny,

• opiekę medyczną -LUX MED (po okresie próbnym).

Aplikacje zawierające CV w j. angielskim prosimy przesyłać wpisując w tytule wiadomości nazwę stanowiska.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).