młodszy specjalista ds. księgowości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Aktualnie do naszej centrali w Warszawie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 37633
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • księgowanie faktur sprzedaży i zakupu
  • rozliczanie wydatków służbowych
  • obsługa płatności, dokonywanie rejestracji płatności i faktur
  • księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie sald bankowych z zapisami księgowymi
  • ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • rejestracja nowych dostawców w systemie
  • analiza kont dostawców
  • kwalifikacja kosztów pod kątem miejsca powstawania kosztów
  • kontrola rozrachunków z dostawcami

Oczekiwania:
  • wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w księgowości
  • dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość programu księgowego SAP będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem na rynku usług HR
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na okres próbny oparciu o umowę o pracę tymczasową na 6 miesięcy, następnie standardowa oferta o pracę na okres 1 roku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opieka medyczna oraz inne świadczenia poza płacowe