Młodszy specjalista ds. księgowości ze znajomością języka angielskiego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Realizacja procesów księgowych
  • Monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze zgodnie z procedurami firmy
  • Terminowa realizacja operacji księgowych
  • Wprowadzanie danych oraz praca w systemie SAP
  • Przygotowywanie raportów
  • Współpraca z innymi działami firmy, klientami oraz dostawcami

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość innych języków obcych będzie dużym atutem
  • Doświadczenie lub wiedza z zakresu księgowości, rachunkowości, controllingu
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność
  • Dobra znajomość Ms Office, ze szczególnym uwzględnieniem Ms Excel
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferta:

  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i cennego na rynku pracy doświadczenia w księgowości
  • Uczestnictwo w międzynarodowym projekcie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w ramach kilkumiesięcznego projektu z możliwością kontynuowania współpracy
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobra atmosfera pracy
  • Praca w Krakowie, w Centrum Ksiegowym jednej z globalnych firm

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials