Młodszy specjalista ds. księgowości ze znajomością języka angielskiego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

• Realizacja procesów księgowych
• Monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze zgodnie z procedurami firmy
• Terminowa realizacja operacji księgowych
• Wprowadzanie danych oraz praca w systemie SAP
• Przygotowywanie raportów
• Współpraca z innymi działami firmy, klientami oraz dostawcami

Oferta:

• Możliwość zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i cennego na rynku pracy doświadczenia w księgowości
• Uczestnictwo w międzynarodowym projekcie
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w ramach kilkumiesięcznego projektu z możliwością kontynuowania współpracy
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Bogaty program benefitów pozapłacowych
• Bardzo dobra atmosfera pracy
• Praca w Krakowie, w Centrum Finansowym jednej z globalnych firm

Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
• Znajomość innych języków obcych będzie dużym atutem
• Doświadczenie lub wiedza z zakresu finansów, księgowości będzie mile widziane
• Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność
• Dobra znajomość Ms Office, ze szczególnym uwzględnieniem Ms Excel
• Umiejętność pracy w grupie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials