Młodszy Specjalista ds. Księgowości z językiem włoskim

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja płatności;
  • dekretacja i kontroli kosztów;
  • księgowanie faktur, rachunków i wyciągów bankowych;
  • przetwarzanie dokumentów księgowych;
  • tworzenie danych dostawy i konta Klienta;
  • ścisła współpraca z oddziałami firmy na świecie.

Wymagania:

  • znajomości języka włoskiego i angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny;
  • wykształcenia wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: Ekonomia/Rachunkowość/Księgowość);
  • dobrej znajomość obsługi programu MS Excel;
  • dobrej organizacja pracy;
  • skrupulatności;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;
  • zorientowania na prace zespołową;
  • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy.

Mile widziane będzie:

  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych;
  • doświadczenie w pracy administracyjnej lub księgowej;
  • umiejętność księgowania np. faktur.

Oferujemy:

  • międzynarodowe środowisko pracy
  • szkolenie od pierwszego dnia pracy
  • możliwość korzystania na co dzień z języków obcych
  • prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • ubezpieczenie na życie i wypadkowe w ramach polisy grupowej
  • Multisport
  • świeże owoce w każdy piątek
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.