Młodszy Specjalista ds. Księgowości z językiem czeskim

Diebold Nixdorf

Warszawa, mazowieckie

Od: Diebold Nixdorf
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse

Wincor Nixdorf jest czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności w Europie i na świecie. W 2014 roku zajęliśmy 1. miejsce pod względem liczby zainstalowanych systemów kasowych w Europie i 2. miejsce w światowym rankingu sprzedanych bankomatów.

Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych, takich jak technologia biometrycznego uwierzytelniania transakcji "Finger Vein" czy płatnicze technologie zbliżeniowe.

Działamy już 63 lata, od 25 lat jesteśmy obecni w Polsce. Oprócz lokalnej spółki w Polsce działają aż cztery centra kompetencyjne: Global Customer Care Center, Regional Administration Center, Global Delivery Center i Global Software Solutions.

Regional Administration Center wspiera oddziały firmy w 21 krajach - głównie w Europie, ale także w Ameryce i Afryce. Pracujemy w 17 językach wspierając procesy administracji, finansów i księgowości. W RAC zatrudniamy ponad 150 wysoko wykwalifikowanych i pełnych pasji specjalistów i wciąż się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy kandydatów do działu Regional Administration Center na stanowisko:

Na tym stanowisku Twój zakres obowiązków będzie się skupiał wokół:

  • weryfikacji płatności;
  • dekretacji i kontroli kosztów;
  • księgowaniu faktur, rachunków i wyciągów bankowych;
  • przetwarzania dokumentów księgowych;
  • tworzenia danych dostawy i konta Klienta;
  • ścisłej współpracy z oddziałami firmy na świecie.

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości języka czeskiego i angielskiego na poziomie min. B2 jak warunek konieczny;
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: Ekonomia/Rachunkowość/Księgowość);
  • dobrej znajomość obsługi programu MS Excel;
  • dobrej organizacja pracy;
  • skrupulatności;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;
  • zorientowania na prace zespołową;
  • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy.

Mile widziane będzie:

  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych;
  • doświadczenie w pracy administracyjnej lub księgowej;
  • umiejętność księgowania np. faktur.

Oferujemy Ci:

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie;
  • możliwość korzystania na co dzień z języków obcych;
  • szkolenia wstępne;
  • międzynarodowe środowisko pracy;
  • prywatną opiekę medyczną- także dla rodziny;
  • pakiet ubezpieczenia na życie;
  • możliwość dołączenia do programu Benefit.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.