Młodszy Specjalista ds. Księgowości z j. niemieckim

HRK S.A.

Wroclaw, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowego Centrum Usług, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Księgowości z j. niemieckimMiejsce pracy: Wroclaw

Zadania:

  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego i ich późniejsza weryfikacja;
  • Księgowanie faktur w systemie księgowym;
  • Codzienny kontakt z międzynarodowymi klientami;
  • Uzgadnianie danych między systemami;
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz analiz finansowych;
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe);
  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym B2;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B1;
  • Bardzo dobra znajomość Excela;
  • Zdolności analityczne, umiejętność pracy z liczbami;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Chęć do rozwoju i zdobywania nowej wiedzy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie;
  • Pracę w nowoczesnym Centrum Usług w obszarze ogólnej księgowości;
  • Udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.