Młodszy Specjalista ds. Korespondencji

ULTIMO S.A.

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana osoba zostanie zatrudniona w Departamencie Back Office. Do jej zadań będzie należało zapewnienie bieżącej obsługi firmy w zakresie obsługi korespondencji masowej m.in. poprzez podział korespondencji, skanowanie dokumentów i obsługę kolejki elektronicznego obiegu dokumentów.

Wybranej osobie oferujemy umowę o pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie. Objęcie tego stanowiska to szanse na rozwój i udział w szkoleniach, a w przyszłości również awans.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:
• wykształcenie min. średnie;
• dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS office;
• dokładność i skrupulatność;
• umiejętność szybkiego uczenia się;
• komunikatywność;
• otwartość na zmiany;
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy biurowej.

Prezentacja firmy

Grupa ULTIMO należy do liderów rynku zarządzania wierzytelnościami w Pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa