Młodszy Specjalista ds. Kontroli Faktur i Płatności

ManpowerGroup

Wrocław, dolnośląskie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Kontrola poprawności faktur zakupowych i prowizyjnych po kątem rachunkowo - podatkowych.
  • Nadzór nad obiegiem faktur zakupowych i prowizyjnych, sprawdzanie ich kompletności, przekazywanie do księgowania.
  • Nadzór nad obiegiem faktur kosztowych, zapewnienie kompletności dokumentów i terminowe przekazanie do księgowania w danym okresie rozrachunkowym.
  • Rozpatrywanie i weryfikacja reklamacji dostawców- poprawność, zasadność wystawianych przez nich faktur, wezwania do zapłaty.
  • Rozpatrywanie reklamacji klienta.

Oferujemy:

  • Pakiet socjalny (Multisport, Lux Med, Ubezpieczenie)
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę na czas określony
  • Pracę od zaraz

Wymagania:

  • Doświadczenie do 1 roku na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie.
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel).
  • Komunikatywność oraz umiejętności analityczne.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.