Młodszy specjalista ds. kontaktu z klientem i marketingu

Compensare Polska

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Compensare Polska poszukuje osób na stanowisko: młodszy specjalista ds. kontaktu z klientem i marketingu. Oferujemy elastyczny czas pracy, dostosowany do wymagań pracownika, a także atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, oraz system premiowy uzależniony od wyników.

Możliwa także stała umowa + wynagrodzenie prowizyjne w zależności od potrzeb pracownika.

Możliwa praca w województwie Małopolskim, Podkarpackim i Śląskim

Opis stanowiska:

·         Sprzedaż i doradztwo w zakresie usług oferowanych przez Kancelarię,

·         Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

·         Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, w tym klientów biznesowych,

·         Prezentacja i promocja firmy na rynku.

Wymagania

Wymagania:

odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność;

chęć do pracy;

samodzielność i kreatywność w zakresie powierzonych obowiązków;

dobra organizacja własnego czasu pracy;

znajomość technik sprzedaży i negocjacji;

mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;

umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;

entuzjazm, zaangażowanie, inicjatywa;

łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych.

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawno Odszkodowawcza, wyspecjalizowana w dochodzeniu odszkod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
12 miesięcy
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura