Młodszy Specjalista ds. Komunikacji i EB

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Warszawa
170328-6BBE6
Zadania
  • Kreowanie i realizacja innowacyjnych działań w obszarze Komunikacji i Employer Brandingu
  • Prowadzenie zewnętrznych kampanii wizerunkowych (całościowa realizacja projektów)
  • Prowadzenie działań komunikacyjnych wewnątrz Sii
  • Wsparcie w koordynacji globalnych projektów EB w Sii
  • Współtworzenie planów komunikacyjnych dla konkretnych projektów
  • Prowadzenie akcji promowania firmy na uczelniach, konferencjach, targach pracy
  • Wsparcie w kreacji materiałów marketingowych z obszaru EB
  • Ścisła współpraca z grafikami, kreowanie pomysłów
  • Współpraca z mediami
  • Pisanie, redagowanie i publikacja materiałów informacyjnych
  • Współpraca z innymi działami w firmie oraz z kadrą managerską
Pożądany profil
  • Interesujesz się i masz doświadczenie w niestandardowych projektach z obszaru Employer Branding’u?
  • Masz minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze Employer Brandingu, Public Relations lub Online Marketing ?
  • Masz energię, dynamizm w działaniu oraz inicjatywę?
  • Znasz najnowsze trendy w kanałach social media ?
  • Masz lekkie pióro i spod Twojej ręki wychodzą intrygujące teksty zarówno w języku polskim jak i po angielsku?
  • Czy Twoim szóstym zmysłem jest zmysł artystyczny?
  • Nie boisz się odpowiedzialności?
  • Świetnie dogadujesz się z ludźmi, umiesz porozumieć się
    z każdym?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś / aś TAK – APLIKUJ!!! Czekamy na Ciebie!

Oferujemy
  • Ciekawe projekty realizowane w nowych technologiach i w różnorodnych branżach (bankowość, telekomunikacja, farmaceutyka)
  • Dołączenie do Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, wyróżnionego nagrodami Great Place to Work oraz Computerworld AudIT
  • Umowę o pracę
  • Pakiet dodatków (Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kurs języka angielskiego)
  • Biuro SII w dogodnej lokalizacji

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

aleksandra.wasilewska@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie