Młodszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Tactica Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Cała Polska, dolnośląskie

Jedna z najmłodszych i najprężniej działających na Rynku firm farmaceutycznych, w związku z ciagłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Regularny kontakt z sieciami aptecznymi i grupami zakupowymi,
  • Kontakt z hurtowniami farmaceutycznymi,
  • Kontynuowanie i negocjowanie warunków dalszej współpracy,
  • Identyfikacja potrzeb klientów, wypracowywanie rozwiązań,
  • Raportowanie swoich działań,
  • Prowadzenie prezentacji produktu.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Dobre wyniki sprzedaży potwierdzone realizacją targetów,
  • Bardzo dobre umiejętności z zakresu negocjacji handlowych,
  • Umiejętności analityczne, dobra znajomość programów Excel i Power Point,
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej i/lub FMCG.
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami aptecznymi oraz hurtowniami farmaceutycznymi będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie (umowa o pracę),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – część stałą + premie,
  • Samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy,
  • System szkoleń wewnętrznych – Program Rozwoju Kadr.
  • Praca z cenionymi na rynku produktami.
Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz z aktualnym zdjęciem prosimy nadsyłać klikając przycisk APLIKUJ.