MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR

Rabugino Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o.
Rabugino Sp. z o.o. firma produkująca komponenty techniczne z tworzyw sztucznych oraz wózki sklepowe Rabtrolley poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników (obecności, urlopy, zwolnienia, nadgodziny itp.)
  • nadzór nad badaniami lekarskimi pracowników
  • ewidencja przydziału: kart, szafek pracowniczych, odzieży roboczej
  • współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej w zakresie rozliczanie czasu pracy i spraw bieżących
  • ewidencja wykorzystania środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • pomoc w prowadzeniu szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych)
  • Wspieranie działu księgowości w zakresie rozliczania podróży służbowych oraz innych prostych czynności

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość Kodeksu Pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT).
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość podstawowych zasad księgowości
  • Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od umiejętności i wiedzy kandydata