młodszy specjalista ds. kadr (umowa na zastępstwo)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

 Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy:

Nr ref.: 36321
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • generowanie dokumentacji kadrowej i utrzymywanie ewidencji kadrowej zgodnie z przepisami prawa pracy (elektronicznie i teczki personalne)
  • raportowanie stanów kadrowych i budżetowych (w zakresie kosztów pracy) wg potrzeb klientów wewnętrznych
  • obsługa kadrowa dla podmiotów zależnych
  • wykonywanie zleconych działania administracyjnych w obszarze realizacji procesów i projektów HR dotyczących retencji i motywacji pracowników
  • opiniowanie zgodności wew. regulacji z prawem pracy, opracowywanie projektów wew. regulacji w zakresie spraw pracowniczych oraz doradztwo w/w zakresie dla pracowników

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wysokie umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • dostępność od zaraz

Oferta:
  • pracę w oparciu o umowę o pracę w dużej organizacji - umowa na zastępstwo
  • możliwości rozwoju umiejętności zawodowych
  • miłą atmosferę pracy
  • zatrudnienie od zaraz

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)