Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, zaświadczenia, aneksy, porozumienia, grafiki czasu pracy itp.)
  • Nadzorowanie zmian zachodzących w przepisach prawa pracy
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - sporządzanie deklaracji do ZUS, FUS, PFRON
  • Naliczanie listy płac zgodnie z przepisami prawa pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum rok
  • Znajomość systemu TETA (mile widziane) i Płatnik
  • Znajomość prawa pracy
  • Optymizm, cierpliwość i zaangażowanie

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych pod okiem specjalistów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rozbudowany pakiet szkoleń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials