Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, Janki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się, Polska firma produkująca elegancką odzież damską, posiadająca 34 salony firmowe, franczyzowe oraz stoiska brandowe na terenie całej Polski, poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Nasz Klient charakteryzuje się głęboko przemyślanymi, klasycznymi i dopracowanymi w każdym szczególe kolekcjami, na pierwszym miejscu stawiając potrzeby kobiety.

Nr referencyjny: SKM/02/2015

Lokalizacja: Warszawa - Janki

Zakres obowiązków:

- Obsługa w zakresie kadr i płac dla pracowników etatowych oraz osób współpracujących ze spółką w ramach umów cywilno-prawnych
- Naliczanie, rozliczanie i kontrola listy płac
- Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników
- Wystawianie świadectw pracy, RP-7,Z-3
- Sporządzanie deklaracji ZUS,PIT,PFRON
- Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
- Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie OPTIMA i innych systemach HR
- Wsparcie pracowników w zakresie zapytań z obszaru HR

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie odzieżowej
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, zasoby ludzkie)
- Znajomość prawa pracy, przepisów zus oraz ustawy o podatku dochodowym
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programu Płatnik
- Znajomość programów kadrowo-płacowych
- Samodzielność, systematyczność
- Koncentracja na szczegółach, analityczne myślenie, orientacja na klienta
- Wiedza i umiejętności z zakresu prowadzenia projektów kadrowo-płacowych
- Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie
- Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Śledzenie zmian w prawie pracy i ustawach podatkowych

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa