Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

LeasingTeam Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: 0018395
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników,
  • Terminowe sporządzanie list płac,
  • Rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • Sporządzanie oraz nadzorowanie dokumentacji personalnej związanej z zatrudnieniem, w tym: skierowania na badania lekarskie, umowy, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy,
  • Prowadzenie akt osobowych, dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników
  • Odpowiadanie na pisma komornicze
  • Dbałość o jakość świadczonych usług z zakresu kadrowo - płacowego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność i terminowość
  • Znajomość programu Płatnik na poziomie średnio zaawansowanym - znajomość programu TETA będzie dodatkowym atutem,
  • Co najmniej dobra znajomość MS Excel,
  • Nastawienie na współpracę.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych;
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.