Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Seito Polska Sp. z o.o.

87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: 87-100 Toruń

ZADANIA:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Przygotowywanie umów, aneksów oraz zaświadczeń
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
  • Prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów, wynagrodzeń i zasiłków chorobowych
  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe z zakresu kadr i płac)
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, PDOF oraz przepisów wykonawczych Kodeksu Pracy
  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego ENOVA

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zastępstwa w bardzo sympatycznym zespole z perspektywą przedłużenia współpracy w związku z nieustającym rozwojem firmy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.