Młodszy specjalista ds. kadr i płac

IPF GROUP S.A.

60-867 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej świadczącą usługi z zakresu leasingu pracowniczego na rynku polskim, francuskim i niemieckim. W tym roku zostaliśmy sklasyfikowani przez miesięcznik Forbes w zestawieniu „Diamentów Forbesa” na 8. pozycji w kategorii najszybciej rozwijających się firm średnich w województwie wielkopolskim.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura w Poznaniu (Jeżyce) poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- prowadzenie wymaganej dokumentacji kadrowo-płacowej
- współpraca z Urzędem pracy w zakresie zatrudniania
- ustalanie uprawnień pracowniczych, w tym urlopów
- rozliczanie i współpracę z ZUS, US,
- rozliczanie umów cywilno – prawnych (zgłaszanie i rozliczenie z ZUS)
- naliczanie wynagrodzeń

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego
- bogaty pakiet socjalny (karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna)

Wymagania

- minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- podstawowa znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów płacowych i podatkowych
- znajomość procesu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania umów cywilno – prawnych
- znajomość obsługi systemów kadrowych klasy ERP (atutem będzie znajomość programu Enova)
- bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności Excel
- znajomość programu ZUS Płatnik (dokumenty zgłoszeniowe, rozliczeniowe, korekty ZUS)

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja