Młodszy Specjalista ds. kadr i płac - Ołtarzew k. Ożarowa Maz.

Jaga Temp Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę w godzinach biurowych
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze :)
  • Szansę na zdobycie nowych umiejętności oraz doświadczenia

WYMAGAMY:

  • Podstawowej wiedzy z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz naliczania płac, oraz czasu pracy,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowania, samodzielności oraz dobrej organizacji czasu pracy.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Przygotowywanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • Monitorowanie i rozliczanie czasu pracy
  • wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie
  • Wystawianie zaświadczeń oraz skierowań na badania medycyny pracy
  • Wsparcie przy sporządzaniu deklaracji US, ZUS, PFRON, GUS,
  • Współpraca przy tworzeniu listy płac.
Jeżeli interesuje Cię nasza oferta pracy, wyślij nam swoje CV !

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja