Młodszy Specjalista ds. Importu

CEDC International sp. z o.o.

Łubna, mazowieckie

Miejsce pracy: Łubna

CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano). Poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie planowania dostaw towarów handlowych oraz ich realizacji w ramach przydzielonej kategorii
  • Zarządzanie i optymalizacja zapasów
  • Analizowanie forecastów i realizacji sprzedaży
  • Koordynowanie utrzymywania prawidłowych danych w systemie , w tym parametrów planowania MRP
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie realizacji zamówień, planów zakupu oraz reklamacji
  • Ocena dostawcy
  • Aktywne uczestnictwo w planach marketingu importowego
  • Rozwój, innowacje w zakresie zarządzania materiałowego

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w zarządzaniu planowania materiałowego
  • MS Office oraz mile widziane SAP MM & MRP
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Innowacyjnego nastawienie w pracy
  • Wysokiej samodzielności i sumienności

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport),
  • Dobra atmosfera pracy w ambitnym i nastawionym na sukces zespole.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji poprzez wysyłanie swoich CV poprzez formularz.
Czekamy na zgłoszenia do 14.11.2016

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.