Młodszy Specjalista ds. Finansów

Bacca Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Bacca Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • współpraca bezpośrednio z dyrektorem finansowym
  • sporządzanie okresowych raportów zarządczych
  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie obiegu dokumentacji finansowej
  • przygotowywanie analiz finansowych i zarządczych
  • prowadzenie i zarządzanie rejestrem umów
  • udział w projektach dotyczących rozwoju sprzedaży, restrukturyzacji i pozyskiwania finansowania zewnętrznego

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe w zakresie finansów, rachunkowości lub pokrewne (IV, V rok studiów)
  • podstawowa znajomość rachunkowości
  • bardzo sprawne posługiwanie się MS Excel i MS Powerpoint
  • znajomość branży usług finansowych (ubezpieczeniowa, bankowa lub inwestycyjna)
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność formułowania wniosków na podstawie danych liczbowych
  • rzetelność, skrupulatność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • pakiet benefitów (możliwość korzystania z karty Multi Sport)