Młodszy Specjalista ds. Fakturowania

 eBilet Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• wystawianie oraz archiwizacja faktur sprzedażowych;

• mailowa obsługa klienta;

• bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Oferujemy:

• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;

• praca ok. 3 dni w tygodniu, elastyczne dni oraz godziny pracy dopasowane do grafiku zajęć;

• fajną atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole;

• możliwość rozpoczęcia swojej przygody zawodowej w firmie będącej liderem sprzedaży i dystrybucji internetowej biletów w branży kulturalno-rozrywkowej;

• w okresie wakacyjnym oraz w czasie innych przerw w zajęciach możliwość dodatkowej pracy przy obsłudze wydarzeń koncertowych, sportowych, teatralnych i widowisk na terenie całej Polski;

• stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju, zmiany stanowiska i pracy w pełnym wymiarze po ukończeniu studiów.

• pracę w prestiżowej, dobrze skomunikowanej lokalizacji;

• owoce w pracy, dobrą kawę :-)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeby obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez eBilet Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (j.t Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne".

Wymagania

• wykształcenie min. średnie, mile widziani studenci;

• wysoka kultura osobista;

• pozytywne nastawienie,

• dobra znajomość obsługi Word i Excel;

• odpowiedzialność, skrupulatność oraz dobra organizacja czasu pracy.

Prezentacja firmy

eBilet Polska to lider sprzedaży oraz dystrybucji internetowej biletów w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta