Młodszy specjalista ds. fakturowania i windykacji

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Informacje pełne, sprawdzone, dostępne na czas, o każdej porze i w każdym miejscu – to nasze motto. Informacje pojawiające się nagle, rozchodzące się lotem błyskawicy i o nieograniczonym zasięgu – to nasza codzienność.

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów to lider w dziedzinie kompleksowego monitoringu Internetu, social media, prasy, radia i telewizji. Od 1969 roku świadczymy usługi dla największych koncernów, agencji PR, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Doświadczenie, wiedza, elastyczność i najwyższej jakości obsługa sprawiają, że wybierają nas najbardziej wymagający Klienci.

Opis stanowiska:

  • wystawianie faktur
  • ewidencja płatności w systemie komputerowym
  • kontrola rozliczeń z odbiorcami
  • realizacja zadań windykacyjnych zgodnie z przyjętymi zasadami
  • możliwość wykonywania dodatkowych zadań w dziale księgowości
  • współpraca z działem sprzedaży i kancelarią prawną

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • znajomość zasad fakturowania
  • znajomość przepisów podatkowych
  • konieczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • znajomość programu księgowego Symfonia Handel
  • znajomość zasad przeliczania należności w walutach obcych i fakturowania transakcji międzynarodowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej średnio zaawansowanym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres zastępstwa (min. półtora roku)
  • pracę w nowoczesnej firmie, lidera w swojej branży
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • profesjonalne szkolenia
  • miłą atmosferę pracy w gronie młodych specjalistów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i LM poprzez przycisk „Aplikuj”

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1969 roku. Jesteśmy dokumentalistyczną age... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Bankowość