młodszy specjalista ds. exportu z j.rosyjskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref.: 37481
Praca stała
Lokalizacja: Swarzędz

Zakres obowiązków:
  • bieżąca obsługa klienta biznesowego w j.rosyjskim (kontakt z klientem, budowanie relacji biznesowych, dbałość o terminowość dostaw)
  • wprowadzanie zamówień do systemu, nadzorowanie terminowości realizacji
  • przygotowywanie dokumentów
  • bezpośredni kontakt z wydziałem produkcji i logistyki
  • dbałość o najwyższy standard obsługi klienta

Oczekiwania:
  • min. roczne doświadczenie w samodzielnej obsłudze klienta zagranicznego w j.rosyjskim
  • biegła znajomość j.rosyjskiego
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office
  • komunikatywność, rzetelność, umiejętność budowania relacji z klientami

Oferta:
  • praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • możliwość długofalowej współpracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pakiet benefitów)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)