Młodszy Specjalista ds. Eksportu

Grupa Virtu

Zawiercie, śląskie

Grupa Virtu
Grupa Virtu Grupa Virtu Grupa Virtu
Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych rynków zbytu poza granicami kraju,
  • Pozyskiwanie nowych klientów w kraju i za granicą,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • Zawieranie kontaktów i umów handlowych,
  • Prowadzenie negocjacji w kraju i za granicą,
  • Uczestnictwo i organizacja targów handlowych w kraju i za granicą,
  • Realizacja zamówień od klientów zagranicznych,
  • Raportowanie prowadzonych działań,
  • Wprowadzanie danych i ich modyfikacja w systemie CRM.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe (mile widziane o kierunku: ekonomia, zarządzanie lub pokrewne),
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne, samodzielność i zdecydowanie w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność sprawnego wykorzystywania informacji dostępnych w Internecie,
  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. „B”,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (także zagranicznych),
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Samodzielne zadania i wyzwania zawodowe,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Eventy integracyjne, nagrody pracownicze etc.,
  • Niezbędne narzędzia pracy,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.