Młodszy specjalista ds. eksportu

Schumacher Packaging Sp. z o.o.

Krępice, dolnośląskie

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby, która dołączy do działu obsługi klienta na stanowisku:

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • program szkoleń, kursy językowe
  • karty Multisport, bilety do kina
  • upominki jubileuszowe i okazjonalne
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

Główne zadania:

  • obsługa istniejącej bazy klientów
  • przygotowanie oferty (kalkulacji) według zapytania klienta przy uwzględnieniu wymogów klienta oraz możliwości firmy
  • kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej
  • opracowanie reklamacji
  • kontrolowanie stanów magazynowych i bieżące wyjaśnianie zalegających na magazynie opakowań

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego (swobodna komunikacja)
  • wykształcenia minimum średniego
  • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • doskonałej organizacji pracy, samodzielności w działaniu

Mile widziane: doświadczenie w branży opakowań; znajomość j. angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.