Schumacher Packaging Sp. z o.o.

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Główna siedziba Schumacher Packaging znajduje się w Ebersdorfie koło Coburga, w Bawarii.

Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby, która wesprze dział obsługi klienta na stanowisku:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Miejsce pracy: Krępice (powiat Średzki)

Główne zadania:

  • obsługa istniejącej bazy klientów
  • przygotowanie oferty (kalkulacji) według zapytania klienta przy uwzględnieniu wymogów klienta oraz możliwości firmy
  • opracowanie reklamacji
  • kontrolowanie stanów magazynowych i bieżące wyjaśnianie zalegających na magazynie opakowań
  • kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej

Nasza firma oferuje:

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej i nowoczesnej organizacji
  • szkolenia specjalistyczne i kursy językowe
  • karty Multisport, bilety do kina
  • atmosferę firmy rodzinnej
  • upominki jubileuszowe i okazjonalne
  • świąteczne bony pieniężne
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • dobrej znajomości języka niemieckiego (swobodna komunikacja)
  • doskonałej organizacji pracy, samodzielności w działaniu

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży opakowaniowej
  • znajomość języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kompletu dokumentów (CV, list motywacyjny).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.