MŁODSZY SPECJALISTA DS. E-MARKETINGU

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Pabianice k. Łódź, łódzkie

Od: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Pabianice k. Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Internet / e-commerce

Zakres obowiązków:

  • obsługa kampanii reklamowych firmy,
  • bieżący monitoring prowadzonych kampanii on-line,
  • współpraca z mediami i kontrolowanie wykonania media planu,
  • prowadzenie kampanii Google AdWords,
  • aktualizowanie treści na stronach firmowych,
  • tworzenie raportów i analiza efektywności prowadzonych działań.

Wymagania:

  • podstawowa wiedza na temat reklamy on-line,
  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami oraz innowacjami w świecie Internetu,
  • umiejętności analityczne,
  • dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel – warunek konieczny),
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność w działaniu,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w koordynowaniu kampanii reklamowych,
  • znajomość rynku mediów internetowych,
  • doświadczenie w zakresie SEO,
  • znajomość narzędzi Google (Analytics, AdWords, Tag Manager).