Młodszy Specjalista ds. Controllingu

Mota-Engil Central Europe S.A.

Lubin / Jawor, dolnośląskie

Od: Mota-Engil Central Europe S.A.
Miejsce pracy: Lubin / Jawor

MOTA-ENGIL Central Europe S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży budowlanej w Polsce. Główne obszary działalności firmy to budownictwo infrastrukturalne i kubaturowe, usługi środowiskowe, nieruchomości oraz prace elektroenergetyczne. Firma istnieje na polskim rynku od 1997 roku, przez ten czas realizując ponad 500 inwestycji w całym kraju.

MOTA-ENGIL Central Europe S.A. jest częścią międzynarodowego holdingu MOTA-ENGIL Group, działającego na terenie 20 krajów w Europie, Afryce oraz Ameryce Łacińskiej. Roczne obroty firmy to ponad 2 miliardy euro, co plasuje ją wśród czołówki największych światowych koncernów budowlanych.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na trzech różnych kontraktach na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Controllingu

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w inicjowaniu, opracowywaniu i wdrażaniu systemu kontroli i optymalizacji kosztów projektów budowlanych
  • wsparcie w kontroli kosztów i przychodów realizowanych projektów
  • wsparcie w bieżących działaniach działu controllingu
  • współpraca z innymi działami firmy

Poszukiwane kompetencje:

Oferujemy:

  • możliwość odbycia 3 miesięcznego płatnego stażu w dziale controllingu przed objęciem stanowiska
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży finansowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej
  • pracę w wielokulturowym środowisku
  • kursy językowe
  • prywatną opiekę medyczną