Opis stanowiska pracy

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma działa z powodzeniem od ponad 150 lat na rynku europejskim. Z firmy typowo transportowej staliśmy się nowoczesnym operatorem logistycznym zatrudniającym ludzi o najwyższych kompetencjach oraz śmiało spoglądających w przyszłość.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Controllingu

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie oraz opracowywanie statystyk, prezentacji oraz zestawień działu sprzedaży i transportu

• Udział w przygotowaniu budżetów i monitoring ich realizacji

• Uczestniczenie w sporządzaniu i aktualizacji prognoz finansowych

• Kontrola i korekta danych wprowadzanych do systemu

• Przygotowywanie przetargów i kontraktów dla klientów, zarówno w formie pisemnej jak i za pomocą giełd

• Udział w doskonaleniu narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień systemu

• Współpraca a działem IT

Oferujemy:

• umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + premie

• pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji

• pakiet benefitów

Wymagania

• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
• wykształcenie wyższe (finanse/ rachunkowość/controlling/ekonomia)
• doświadczenie na stanowisku z obszaru finansów lub controllingu – warunek konieczny
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i Excel
• umiejętność analitycznego myślenia

Prezentacja firmy

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Finanse, Praca Logistyka